Úterý, Červenec 7

Kudy k nám

Výstaviště 

V pátek 25. srpna 2017 proběhne na pražském Výstavišti první soutěžní den, který zahájí závodníci výstupem do 4. podlaží cvičné věže. Tato část závodu proběhne přímo před Průmyslovým palácem. Tam bude také následovat odpolední slavnostní ceremoniál k zahájení celého Mistrovství.

Na Výstaviště se dostanete hlavním vchodem (2a). Celá akce pak bude přímo před Průmyslovým palácem (4). Ideální příjezd je od metra Nádraží Holešovice (trasa C) tramvají 12, 17 a 24. Pokud musíte cestovat autem, můžete zaparkovat na vyznačených placených parkovištích.

Při použití automobilové dopravy použijte vjezd do areálu z ulice Za Elektrárnou, do které lze přijet přímo z ulice Bubenská nebo odbočit doleva z ulice U Výstaviště.
(dočasně zrušen zákaz odbočení)

Při využití MHD jsou nejjednodušší a nejpohodlnější trasy:
Metro „C“ Vltavská > Tram Výstaviště (14)
Metro „A“ Staroměstská > Tram Výstaviště (17)

 


Centrum sportu MV – Olymp 

V sobotu a v neděli 26. – 27. srpna 2017 proběhnou v areálu Centra sportu Ministerstva vnitra štafety na 4×100 metrů s překážkami, běh na 100 metrů s překážkami a požární útoky.

Na Olymp se dostanete ulicí Za Císařským mlýnem, parkování v areálu ani před ním ale není možné. Parkovací místa budou blokována pro závodníky a organizátory. Doporučujeme proto nechat vozidlo v ulici Za Elektrárnou nebo na parkovišti pražského Výstaviště, odkud vás zdarma odveze speciální linka až na sportoviště.

Pokud pojedete MHD, doporučujeme příjezd od metra Nádraží Holešovice (trasa C) tramvají 12, 17 a 24. Buď projdete na Olymp parkem Stromovka (cca 20 min chůze) nebo vás zdarma odveze speciální linka od placeného parkoviště před Výstavištěm Praha až na sportoviště Olymp.


Klikni pro kompletní přehled dopravy pomocí MHD nebo autem a možnosti parkování