Středa, Srpen 12

Známe Mistryni a Mistra ČR ve výstupu na cvičnou věž

46. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 64. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu bylo zahájeno výstupem na cvičnou věž.


Finále souboje žen SDH i mužů bylo velmi vyrovnané.

Titul Mistryně ČR ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže získala o pouhou setinu sekundy Martina Pekrová z SDH Alojzov, čas 7,72 s před druhou Markétou Markovou z SDH Dolní Čermná, čas 7,73 s. Bronz vybojovala pro SDH Partutovice Adriana Janíčková, čas 7,76 s.

Absolutním Mistrem ČR ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže se mezi muži HZS ČR a muži SDH se stal Kamil Bezruč z HZS Moravskoslezského kraje, čas 13,33 s, stříbrnou medaili získal Jakub Pěkný z HZS Ústeckého kraje, čas 13,34 s a bronz si z Prahy odveze Václav Novotný z HZS Královéhradeckého kraje, čas 15,12 s.

V soutěži družstev průběžné prvenství získalo družstvo HZS Moravskoslezského kraje před druhým družstvem HZS Plzeňského kraje a třetím HZS Královéhradeckého kraje.

Výsledky naleznete na http://www.mrps2017.cz/vysledky/vez/

Fotogalerie ke zhlédnutí:

muži – https://goo.gl/photos/aiM5nbinj4Q9Qvka7

ženy a dorost – https://goo.gl/photos/9ySogfq3eSCkyUHT8

 

kpt. Ing. Ivana Svitáková                                                                                                                                          Jaroslava Čečrdlová, Ph.D.
Mediální skupina HZS hl. m. Prahy                                                                                                          Tisková mluvčí SH ČMS 
ivana.svitakova@hzspraha.cz                                                                                             731 328 859
                                                                                                                                                                  cecrdlova@dh.cz