Úterý, Duben 23

První soutěžní den bude obohacen o doprovodný program

Skákací hrad pro děti, hasičská technika a vyprošťování zraněných z vraků aut

Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu bude zahájeno výstupem na cvičnou věž v pátek 25. srpna 2017 od 13:00 hod. na Výstavišti Praha na adrese: Výstaviště 67, Praha 7.  Úvodní soutěže se zúčastní ženy, dorostenky, mladší a starší dorostenci, muži – příslušníci HZS ČR a muži – členové Sborů dobrovolných hasičů.

Doprovodný program soutěže doplní celkovou podívanou, kde se hasiči představí také jako mistři ve vyprošťování zraněných z havarovaných vozidel. Během soutěže si můžete prohlédnout hasičskou techniku HZS hl. m. Prahy, navštívit stánek HZS hl. m. Prahy a děti si mohou od soutěže „oddychnout“ ve skákacím hradu.

První soutěžní den se můžete také zúčastnit slavnostního zahájení Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu a vyhlášení prvních mistrů a mistryň ČR ve výstupu na cvičnou věž.

Program prvního soutěžního dne: pátek 25. 8. 2017, Výstaviště Praha, Praha 7

Čas Disciplína Soutěžící- kategorie
13:00-14:00 Výstup do 1. podlaží cvičné věže ženy, dorostenky a mladší dorostenci
14:10- 14:20 Výstup do 2. podlaží cvičné věže starší dorostenci
14:30-14:50 Vyhlášení mistra a mistryně ČR ve výstupu             do 1. podlaží cvičné věže resp. do 2. podlaží cvičné věže dorostenky a mladší dorostenci, starší dorostenci
15:00- 17:15 Výstup do 4. podlaží cvičné věže HZS ČR a jednotlivci SDH muži
17:30 Semifinále o absolutního mistra ve výstupu               do 4. podlaží cvičné věže HZS ČR a jednotlivci SDH muži
17:45 Finále o mistryni ČR ve výstupu                                   do 1. podlaží cvičné věže ženy
18:00 Finále o absolutního mistra ČR ve výstupu                 do 4. podlaží cvičné věže HZS ČR a jednotlivci SDH muži
18:30 Slavnostní zahájení Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu
19:15 Vyhlášení mistryně ČR ve výstupu                           do 1. podlaží cvičné věže, mistra                         HZS ČR a absolutního mistra ČR                             ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže ženy, HZS ČR muži, SDH muži

kpt. Ing. Ivana Svitáková
HZS hl. m. Prahy