Úterý, Duben 23

Výzva pro rozhodčí a instruktory požárního sportu

Stalo se již tradicí, že v souvislosti s blížícím se Mistrovstvím profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu, které se bude konat v termínu 25. – 27. srpna 2017 v Praze, čeká Ústřední odbornou radu hasičských soutěží (ÚORHS) úkol sestavit tým rozhodčích MČR.

ÚORHS rozhodla, že tým bude složen výhradně z rozhodčích instruktorů PS s platným průkazem. Splňujete-li výše uvedené podmínky a máte-li chuť rozhodovat na této významné soutěži, dovolujeme si Vám nabídnout tento post. Rozhodčím bude uhrazeno ubytování, strava a cestovné dle Směrnice SH ČMS o cestovních náhradách.

Republikový tým rozhodčích SH ČMS může však čítat pouze cca 30 rozhodčích, a tak si dovolujeme požádat o pochopení ty, kteří nebudou na tento post nominováni a do 5. května 2017 neobdrží „oficiální pozvánku“.

Máte-li zájem poskytnout své služby, vyplňte nejpozději do 28. března 2017 přihlašovací formulář na www.dh.cz/ostatni/rozhodci-mcr-ps/

V případě potíží s vyplněním formuláře se obraťte na Michala Kolku, tel.: 222 119 572, mail: michal.kolka@dh.cz.

Na základě došlých návratek bude nominován konečný sbor rozhodčích. Budete-li do tohoto sboru delegováni, oznámíme Vám tuto skutečnost prostřednictvím „oficiální pozvánky“ nejpozději do 5. května 2017.

Další informace vám budou doručeny na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce!