Úterý, Duben 23

Adriana Krnáčová, primátorka Prahy

Vážené dámy a pánové, milí přátelé požárního sportu, dobrovolné a profesionální hasiče Praha vítá vždy s otevřenou náručí.

Muži a ženy tradičně svádějí boj o nejlepší časy v rámci soutěží požárního sportu, které i letos vyvrcholí Mistrovstvím České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu. Spolu s organizátory mistrovství uděláme maximum pro to, abyste se v našem hlavním městě cítili dobře a nebránilo Vám nic v podání těch nejlepších možných výkonů.

Věřím, že si spolu se svými kolegy a rodinami najdete v srpnu čas a navštívíte naši metropoli obdivovat nejen její krásy, ale i fantastické výkony všech soutěžících. Přeji tedy organizátorům i závodníkům především kvalitní sportovní výkony bez zranění, divákům pak mnoho nezapomenutelných sportovních zážitků.

 

Adriana Krnáčová

primátorka hl. m. Prahy